Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás

Opravy plochých střech Praha - opravy hydroizolace

Specializujeme se na ploché střechy, opravy ploché střechy, rekontrukce a především izolace ploché střechy.

Spojením kvalitního materiálu a poctivé české práce dosahujeme spokojených klientů nejen v oblasti izolace plochých střech, ale i při opravách ploché střechy či pravidelné údržbě plochých střech.

Působíme především v Praze a blízkém okolí.

Dokonalou izolaci střechy lze vytvořit pouze s kvalitním materiálem, proto používáme materiál Swepco, který má vynikající vlastnost - nemá spoje.

Ploché střechy

Všechny naše činnosti se týkají plochých střech.

Naše služby »

Izolace plochých střech

Izolace střech v Praze je naše hlavní činnost.

Izolace střech »

Opravy plochých střech

Opravy střech v Praze provádíme často a odborně.

Opravy střech »

Protikorozní nátěry

Protikorozní a antikorozní nátěry Praha

Protikorozní nátěry »

Opravy plochých střech - rychle a kvalitně

Opravy plochých střech Praha - opravy hydroizolace

Pak nás kontaktujte na emailu strechycadek@seznam.cz nebo na telefonu +420 723 778 418. Rádi přijedeme, nabídneme vhodný pracovní postup a termín realizace.

Opravy plochých střech přímo souvisí s izolací ploché střechy. Tak jako každá střecha, ať se jedná o šikmou střechu nebo o plochou střechu je třeba jednou za čas provést opravu, především opravu ploché střechy.

Na opravy plochých střech se naše firma specializuje již řadu let a to s velkým úspěchem, především díky technologii swepco, která je ideální na opravy plochých střech - jedná se o lité asfaltové stěrky, které (oproti klasickým materiálům typu fatrafol) nemají spoje a jsou tedy méně náchylnějším k potrhání hlavní vrstvy a tedy nedochází k zatékání a problematickým spojům.

Na ploché střechy se specializujeme více než 10 let, vypořádáme se tedy s každým problémem a najdeme nejvhodnější řešení. Naše hlavní lokality pro opravy plochých střech jsou Praha, Kladno, Mělník, Beroun, Plzeň, Příbram a okolí...

Ploché střechy, opravy plochých střech - izolace plochých střech - kvalitně a rychle - Střechy Čadek Praha